Co to jest No SIZE?

Nasz manifest to: Zostań kobietą bez rozmiaru! Nie daj sobie samej myśleć o tym, że wygląd w jakikolwiek sposób Cię ogranicza. To jaka jesteś czyni Cię niepowtarzalną i wyjątkową. Banał? Może, ale tak wiele z Nas zapomina o tym na co dzień. Ile razy przed lustrem myślałaś, że nie możesz się tak ubrać, bo… (tu wstaw dowolny „komplement” jaki sama sobie serwujesz)? No właśnie, a No SIZE chce Cię przekonać, że Twoje ciało to ozdobnik niesamowitej osobowości.

Stąd też powstało „7 zasad Kobiety bez rozmiaru”– skrojone specjalnie dla każdej z Was:

  • 1. Szczęście to szafa bez miar
  • 2. Kocham życie bez umiaru
  • 3. Akceptuję swoje ciało- bez względu na rozmiar
  • 4. Działam odważnie we wszechświecie pełnym możliwości
  • 5. Pozytywna głowa pomaga mi widzieć w sobie piękno
  • 6. „Gruba” może być tylko impreza
  • 7. Kobiecość to stan umysłu, a nie rozmiar bielizny

Podobają Ci się? Kto wie, może z biegiem czasu sama dopiszesz kolejne zasady i podzielisz się nimi na łamach No SIZE?

Jak to się stało, że powstał No SIZE?

Znasz to uczucie, kiedy Ci czegoś w życiu brakuje? Albo czujesz, że jakaś cząstka Ciebie marnuje się i chciałaby do ludzi? Więc wiesz doskonale o czym mówię. I tak narodziła się potrzeba – znaleźć kobiety podobne, zebrać je i krzyczeć razem z nimi w niebogłosy, że „Możemy wszystko!”.
Jednocześnie mocno zaczęłam interesować się branżą plus size, czując się jej właściwą odbiorczynią. Znalazłam dziewczyny, sklepy, grupy, trenerów, którzy wzdłuż i wszerz analizują temat i przekonują kobiety o tym, że nie nosząc rozmiarów nazwijmy to „standardowych” można, a nawet trzeba ubierać się i czuć pięknie.
Jednak działalność związana z promowaniem uroków życia plus size – to za mało. Dlatego No SIZE – promujemy kobiecość i odwagę bez względu na rozmiar! Jeżeli w jakikolwiek sposób czujesz się źle w swoim ciele, czujesz, że Cię ogranicza, nie czujesz się pewna siebie, a chciałabyś kroczyć dumnie przez życie z piersią do przodu, głową do góry i uśmiechem na ustach – No SIZE to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Co łączy się z No SIZE?

Przedstawiamy portal, który zawiera wiele informacji z kobiecego życia. Na nim znajdziesz przemyślenia podobnych sobie, podpowiemy jak odnajdywać pewność siebie i jak nie zagubić się w swojej cielesności. To również miejsce, gdzie podpowiemy co czytać, żeby wzbogacać wiedzę na swój temat, jakie lektury zmienią Cię już na zawsze. Cieszymy się życiem, a więc i jedzeniem- nie znajdziesz tu dietetycznych jadłospisów, tylko przepisy na radosne posiłki, które również nie zajmą Ci zbyt wiele