‘On pisze do niej od czasu do czasu smsy, najczęściej mocno erotyczne. Próbowali kiedyś być razem. Parę lat temu. Wtedy nie wyszło i nie wyszło już nigdy później. Ale kontakt cały czas był. Potem on się ożenił. Ale zaczepiał dalej, szukał kontaktu. Proponował spotkania na kawę, a niekiedy bardziej wprost- na seks.

I wszystko byłoby normalnie, ona powinna kazać mu spadać na drzewo, a on podkuliłby ogon i przytulił się wieczorem do żony. Byłoby normalnie, gdyby nie to, że ona była… gruba.
Grubej dziewczynie nie wolno przebierać. Jeśli już nadarzy się okazja do ujścia erotycznej frustracji, a tej w grubej dziewczynie sporo, nie wolno jej zaprzepaścić szansy. Gruba dziewczyna nie pójdzie do klubu i nie wyrwie faceta na jedną noc, bo po pierwsze- żaden przed całym klubem nie przyzna się, że mu się taka podoba, a po drugie, otoczona dziesiątkami żeńskich szparagów- traci jakąkolwiek pewność siebie.

gruba-dziewczyna-i-chlopakI wraca gruba dziewczyna po tym wszystkim do domu i pisze do niego, jeszcze w autobusie, tracąc resztki szacunku do siebie samej. A on popisze z nią kilkanaście pikantnych minut na dowolnie wybranym komunikatorze, po czym skwituje, że musi wracać do łóżka (do żony), a ona kuli się na swoim pustym łóżku i gryzie poduszkę, połyka łzy- podobnie jak jedzenie.’

Jeżeli chociaż przez sekundę poczułaś, że ten fragment mógłby być o Tobie, to wiedz, że nie jesteś sama. Grubych dziewczyn jest pełno, a żeby było ciekawiej, to wcale nie metka wyznacza rozmiar ich kompleksów. Jeśli masz w sobie grubą dziewczynę, to jest najwyższy czas, żeby się jej pozbyć- puścić ją wolno i przestać definiować swoją wartość poprzez niestandardowy obwód czegokolwiek. Szacunek do siebie i do swojego ciała, to najważniejsze wartości jakie Cię łączą z sobą samą. Jeśli czujesz, że gdzieś je zagubiłaś, to uspokajam- wrócą, jeśli trochę nad nimi popracujesz. Bo nie ma nic piękniejszego niż kobieta bez rozmiaru, pełna szacunku do swojej zewnętrznej powłoki- szczęśliwa i uśmiechnięta.

Agata

Skomentuj artykuł